• Kontakt z IOD

adres do korespondencji:

Urząd Miasta Tarnobrzega, ul. Kościuszki 30, 39-400 Tarnobrzeg

• Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice, Przyjaciele Przedszkola.

Minął kolejny, razem spędzony rok dlatego chcemy podziękować Wam za współprace, zaufanie i okazaną pomoc. Dziękujemy za to że jesteście z nami i wspieracie nas w naszych działaniach.

Z okazji Nowego 2022 Roku pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia. Niech nadchodzący Nowy Rok niesie ze sobą wiele radości i wszelakiej pomyślności. Życzymy zdrowia, wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

• Wigilia przedszkolna

Święta tuż, tuż a z tej okazji w naszym przedszkolu odbyła się wigilia przedszkolna. Na każdej grupie nasze przedszkolaki wspólnie śpiewały kolędy, składały sobie życzenia oraz uczestniczyły we wspólnym wigilijnym obiedzie. Wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego

• Dobiegła końca kolejna edycja Świątecznego Konkursu Plastycznego

Dobiegła końca kolejna edycja Świątecznego Konkursu Plastycznego dla tarnobrzeskich przedszkolaków organizowanego przez nasze przedszkole. Każdego roku, podczas finału mogliśmy gościć małych artystów, dyrektorów i nauczycieli z tarnobrzeskich placówek. Niestety tym razem, ze względu na obecną sytuację związana z pandemią było to niemożliwe. Niemniej jednak jest nam niezmiernie miło, że w konkursie wzięły udział prawie wszystkie przedszkola. Tematem tegorocznego konkursu była " Ekologiczna choinka ". Wpłynęło 27 prac. Wszystkie choinki były piękne i każda inna. Wybór był bardzo trudny. Po burzliwych obradach jury, w składzie: Alicja Giez- dyrektor Przedszkola nr 7, Sylwia Tyburska- nauczyciel j. angielskiego oraz Bogusława Żugaj- wieloletni nauczyciel wychowania przedszkolnego, wybrało trzy pierwsze miejsca i trzy wyróżnienia.

• Herb Polski
    • Poniedziałek 17.01.2022