• Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

     •  

       

      Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice, Przyjaciele Przedszkola.

      Minął kolejny, razem spędzony rok dlatego chcemy podziękować Wam za współprace, zaufanie i okazaną pomoc. Dziękujemy za to że jesteście z nami i wspieracie nas w naszych działaniach.

      Z okazji Nowego 2022 Roku pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia. Niech nadchodzący Nowy Rok niesie ze sobą wiele radości i wszelakiej pomyślności. Życzymy zdrowia, wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

      Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzą: Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy Przedszkola nr 7 w Tarnobrzegu.

     • Wesołych Świąt!!

     •  

       

       

      Najserdeczniejsze życzenia

      Cudownych Świąt Bożego Narodzenia,

      Ciepła i wielkiej radości,

      Miłych oraz hojnych gości,

      Pod choinką dużo prezentów,

      A w Waszych sercach wiele sentymentów.

      Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia życzą: Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy Przedszkola nr 7 w Tarnobrzegu.

     • Wigilia przedszkolna

     • Święta tuż, tuż a z tej okazji w naszym przedszkolu odbyła się wigilia przedszkolna. Na każdej grupie nasze przedszkolaki wspólnie śpiewały kolędy, składały sobie życzenia oraz uczestniczyły we wspólnym wigilijnym obiedzie. Wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego

     • Wspólne kolędowanie

     • Nasze przedszkole ponownie odwiedził Zespół Ludowy Ocicanki, było nam niezmiernie miło że mogliśmy wspólnie kolędować z naszymi gośćmi.

     • Dobiegła końca kolejna edycja Świątecznego Konkursu Plastycznego

     • Dobiegła końca kolejna edycja Świątecznego Konkursu Plastycznego dla tarnobrzeskich przedszkolaków organizowanego przez nasze przedszkole. Każdego roku, podczas finału mogliśmy gościć małych artystów, dyrektorów i nauczycieli z tarnobrzeskich placówek. Niestety tym razem, ze względu na obecną sytuację związana z pandemią było to niemożliwe. Niemniej jednak jest nam niezmiernie miło, że w konkursie wzięły udział prawie wszystkie przedszkola. Tematem tegorocznego konkursu była " Ekologiczna choinka ". Wpłynęło 27 prac. Wszystkie choinki były piękne i każda inna. Wybór był bardzo trudny. Po burzliwych obradach jury, w składzie: Alicja Giez- dyrektor Przedszkola nr 7, Sylwia Tyburska- nauczyciel j. angielskiego oraz Bogusława Żugaj- wieloletni nauczyciel wychowania przedszkolnego, wybrało trzy pierwsze miejsca i trzy wyróżnienia.

      Pierwsze miejsce zdobyła Alicja Poniatowska z Przedszkola nr 8.

      Drugie miejsce - Wiktor Fąfara z Przedszkola nr 6. Trzecie miejsce zajął Szymon Malczyk z Przedszkola nr 7.

      Wyróżnienie otrzymał Bartuś Boczek z Przedszkola nr 4, Natalia Sabat z Przedszkola nr 3 oraz grupa Motylki z Przedszkola nr 2.

      Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki za udział w konkursie.

      Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu za rok

      Wszystkie prace zostały wyeksponowane w holu głównym naszego przedszkola, gdzie można je podziwiać przez okres świąt oraz Nowego Roku.

      Zapraszamy do fotogalerii.

     • W Świątecznym Konkursie Plastycznym "Ekologiczna choinka",

     • W Świątecznym Konkursie Plastycznym "Ekologiczna choinka", którego organizatorem jest nasze przedszkole, III miejsce zajął Szymon Malczyk z grupy Jagódek. Natomiast dyplom oraz upominek za udział w konkursie otrzymał Marcel Czech z grupy Promyczkow. Obu chłopcom serdecznie gratulujemy

     • Piernikowe szaleństwo…

     • Piernikowe szaleństwo…

      Nie tylko Toruń pachnie piernikami! Ten wyjątkowy aromat, który bezwzględnie kojarzy nam się ze świętami, unosił się również w naszym przedszkolu :) Nasze przedszkolaki w ramach zajęć z przedszkola promujacego zdrowie wykonały pierniczki a następnie samodzielnie je dekorowały.

     • Kiermasz Bożonarodzeniowy

     • Tradycyjnie tuż przed Światami Bożego Narodzenia w naszym Przedszkolu odbywa się kiermasz świąteczny. Serdecznie zapraszamy do zakupów cudownych dekoracji świątecznych: choinek, aniołów, skrzatów oraz stroików

     • UWAGA, CHWALIMY SIĘ

     • Zakłady Chemiczne „Siarkopol” już po raz drugi były organizatorem kampanii edukacyjnej pod tytułem „Od ziarna aż po plon”, skierowanej do przedszkolaków z terenu Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego. Tym razem jej motywem przewodnim była opowieść o roślinach, które udomowiły człowieka”. Akcji towarzyszył konkurs plastyczny, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody dla dzieci i bony pieniężne dla przedszkoli.

      Współorganizatorem tegorocznej edycji kampanii

      „Od ziarna aż po plon” był tarnobrzeski oddział Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie.

      Źródło: Zakłady Chemiczne " Siarkopol ".

      Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili organizatorzy konkursu, m. in. : prezes Zakladów Chemicznych "Siarkopol" Wojciech Brzezowski, p. Anna Pekar wicedyrektor PCEN w Rzeszowie oraz dziennikarze z Tygodnika Nadwiślańskiego, Telewizji TVL oraz iTV WISŁA.

      I miejsce w konkursie zajął Wojtuś Mazgaj z grupy 5- latków (Jagódki). Wojtuś otrzymał wspaniałe nagrody, a tym samym nasze przedszkole otrzymało bon o wartości 5 000 zł.

      Specjalne wyróżnienie trafiło do Adasia Wrony z grupy 6- latków (Promyczki), który również otrzymał od organizatorów wspaniałe upominki.

      Gratulujemy Wojtusiowi i Adasiowi. Duma nas rozpiera, tym bardziej, że konkurencja była ogromna .

      Dodatkowo nasze Przedszkole otrzymało tytuł Przedszkola Pozytywnego Wzrostu .

      Dziękujemy WSZYSTKIM uczestnikom konkursu za zaangażowanie i przepiękne prace .

      Bardzo dziękujemy Zakładom Chemicznym "Siarkopol" w Tarnobrzegu  za ufundowanie nagrody dla zwycięzców oraz dla przedszkola a także  współorganizatorom tegorocznej edycji kampanii „Od ziarna aż po plon” Podkarpackiemu Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie oddział w Tarnobrzegu  za zaproszenie do udziału w akcji.

       

     • Drodzy Rodzice i Przyjaciele naszego przedszkola!

     • Drodzy Rodzice i Przyjaciele naszego przedszkola!

      Zachęcamy do udziału w kolejnej akcji charytatywnej, tym razem dla maleńkiej Karli, ur. 23 września, która wraz z 15- letnią mamą przebywa w Domu Dziecka w Tarnobrzegu.

      Bardzo prosimy o rzeczy z listy poniżej.

      1. Pieluszki rozum. 2, 3, 4

      2. Emolienty do kąpieli

      3. Żele i szampony od 1 dnia życia

      4. Proszki do prania typu Lovela

      5. Płyny do płukania typu Lovela

      6. Chusteczki nawilżane

      7. Papier toaletowy mokry

      8. Pieluchy tetrowe nowe

      Wierzymy, że z Państwa pomocą uda nam się przynieść trochę radości i dobrego serca w pierwsze, dla Karli Święta Bożego Narodzenia oraz jej młodziutkiej mamy.

     • Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Pracownikom

     • UWAGA !

      Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Pracownikom przedszkola za wsparcie finansowe mikołajkowej akcji dla podopiecznego DPS Mokrzyszów. Zebraliśmy kwotę 1475 zł, zakupione prezenty zostały już przekazane.

      Ofiarowana przez Państwa pomoc jest dowodem serdeczności i wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka.

      DZIĘKUJEMY

      Rada Rodziców

     • Nasze przedszkole odwiedziła Pani Katarzyna

     • Nasze przedszkole odwiedziła Pani Katarzyna, adwokat z Krajowej Rady Radców Prawnych, by opowiedzieć dzieciom, nie tylko o swojej pracy, ale również o prawach i obowiązkach wszystkich dzieci.

      Dziękujemy bardzo Pani Kasi za niezwykle ciekawe i ważne zajęcia,

     • Smerfy dla Niepodległej

     • Nasze Smerfy również wzięły udział w akcji Szkoła do Hymnu Natomiast podczas zajęć dzieci poznawały znaczenie słów; patriota, czym jest patriotyzm, wolność, niepodległość. Obejrzały prezentacje multimedialną o symbolach Polski. Poznały godło (historię jego powstania), flagę. A zajęcia zakończyły się wspólnym odśpiewaniem Hymnu o godzinie 11.11.

      #Szkoła do Hymnu

       

  • Kontakty

   • Przedszkole nr 7, Tarnobrzeg, ul. Zwierzyniecka 4
   • p7@oswiata.tarnobrzeg.pl
   • p7@oswiata.tarnobrzeg.pl
   • 15 8226576
   • 39-400 Tarnobrzeg, ul. Zwierzyniecka 4
 • Galeria zdjęć

   brak danych