• Próbna ewakuacja i spotkanie ze strażakiem

• Dnia 23.09.2021 r. w naszym przedszkolu miała miejsce próbna ewakuacja przeciwpożarowa. Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji, zapoznanie personelu i dzieci z praktycznym prowadzeniem ewakuacji osób przebywających w budynku. Na dzieci czekała jeszcze miła niespodzianka - samochód ratowniczy Straży Pożarnej, który wzbudził ogromny zachwyt oraz rozmowa ze strażakami na temat właściwych i bezpiecznych zachowań. Dodatkowo dzieci mogły z bliska oglądnąć wóz strażacki i sprzęt pożarniczy

• Drodzy Rodzice!! W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022

• Drodzy Rodzice!!

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022 informujemy, że od 1 września bardzo prosimy o przyprowadzanie dzieci najpóźniej do godziny 8.30. Ze względu na sytuację epidemiologiczną rodzic przyprowadzając lub odbierając dziecko wchodzi do przedszkola do przestrzeni wspólnej (szatni) po wcześniejszej dezynfekcji rąk. Przypominamy również o obowiązku noszenia maseczki i zachowaniu dystansu społecznego. W szatni może znajdować się max.5 osób jednocześnie.

Jeśli zalecenia epidemiologiczne będą rażąco łamane będziemy zmuszeni powrócić do starego systemu i zakazu wchodzenia rodziców na teren placówki.

Do przedszkola przychodzą tylko i wyłącznie dzieci zdrowe beż żadnych objawów chorobowych.

• Serdecznie witamy w przedszkolu

• Serdecznie witamy kochane dzieci i ich rodziców na progu nowego roku szkolnego 2021/2022.

Z zapasem sił i bagażem wakacyjnych przeżyć i masą ciekawych pomysłów ruszamy do pracy.

Szczególnie ciepło witamy dzieci i rodziców po raz pierwszy przybywających do naszego przedszkola. Jesteśmy przekonani, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy w ciągu całego roku samych pogodnych dni, nowych przyjaźni oraz radości we wspólnej zabawie.