• Skrzaty i Promyczki na wycieczce do fabryki krówek w Opatowie

• Wycieczka do fabryki krówek w Opatowie sprawiła Skrzatom i Promyczkom wiele radości. Dzieci wzięły udział w warsztatach, gdzie zobaczyły jak powstają kultowe cukierki, poznaly sposób krojenia masy krówkowej i samodzielne zawijały krówki w papierki. Było baaaardzo słodko 😋 Zapraszamy na fotorelację 😊

• Wizyta Skrzatów w Bibliotece

• Skrzaty ostatnio wybrały się do biblioteki / filia na Serbinowie /. Okazja była wielka, ponieważ  niedawno obchodzony był Światowy Dzień Zwierząt. Pani Alicja przeczytała nam książeczkę pt." Tupcio Chrupcio". Następnie dzieci pięknie odpowiadały na pytania dotyczące tekstu, a co najważniejsze zrozumiały morał płynący z opowiadania, że zawsze trzeba mówić prawdę. Ponadto przedszkolaki poznały wiele ciekawostek dotyczących zwierząt

• Spotkanie z ratownikami

• Ostatnio nasze przedszkole odwiedzili ratownicy medyczni. Celem spotkania było przekazanie i utrwalenie przez dzieci zasad udzielania pierwszej pomocy a także prawidłowego zachowania się w sytuacjach zagrożenia zdrowia czy życia. Ratownicy opowiedzieli dzieciom na czym polega ich praca i jaka jest ona ważna dla nas wszystkich. Największą atrakcją były ćwiczenia praktyczne oraz możliwość obejrzenia w środku karetki. Dziękujemy bardzo naszym gościom za niezwykle ciekawe i ważne zajęcia.

• W imieniu Rady Rodziców oraz pracowników Przedszkola nr 7

• UWAGA

W imieniu Rady Rodziców oraz pracowników Przedszkola nr 7 prosimy o pomoc w zbiórce funduszy na zakup upominków mikołajkowych dla Karola, podopiecznego DPS Tarnobrzeg Mokrzyszów.

Pieniądze prosimy przekazywać bezpośrednio do rodziców z trójek grupowych lub do nauczycieli w poszczególnych grupach. Rada Rodziców Przedszkola nr 7 zakupi potrzebne rzeczy.

Razem możemy więcej, spełnijmy marzenia Karolka.

• Dzień Edukacji Narodowej

• 14 października obchodzimy rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej, która wprowadziła podstawy nowoczesnego kształcenia nauczycieli i określiła ich zadania oraz powinności wobec społeczeństwa i narodu.

Wszystkim nauczycielom, koleżankom i kolegom z innych placówek oraz wszystkim pozostałym pracownikom oświaty życzymy, w tym szczególnym dniu satysfakcji z pracy, wielu sukcesów zawodowych i osobistych.

Dyrektor, nauczyciele oraz

pracownicy Przedszkola nr 7

• Drodzy Rodzice! W imieniu własnym oraz rodziny Leosia,

• Drodzy Rodzice!

W imieniu własnym oraz rodziny Leosia, bardzo dziękujemy za wsparcie akcji charytatywnej "Dla Leona", organizowanej w naszym przedszkolu.

Poniżej zamieszczamy strony, na których nadal trwa zbiórka funduszy na leczenie chłopca.

-Bazarek charytatywny dla Leosia

-LICYTACJE DLA LEOSIA

-Kupuj lub sprzedaj na Allegro i pomóż Leosiowi

• Spotkanie z Panem Policjantem

• Nowa galeria Spotkanie z Panem Policjantem została dodana do albumu fotograficznego

Niedawno nasze przedszkole odwiedził pan policjant oraz Miś Ryś 🐻🐱 Każda grupa miała okazję wziąć udział w pogadance na temat bezpieczeństwa. Każdy przedszkolak wie co robić aby być bezpiecznym. Potrafiwymienić najważniejsze zasady😊 ❗Nie rozmawiam z nieznajomymi i nie podaję adresu zamieszkania; ❗Nie przyjmuję prezentów i słodyczy od nieznajomych, ❗Nie wsiadam do samochodu z nieznajomym, ❗ Nie otwieram drzwi nieznajomym, ❗Znam numer alarmowy 112.

• Próbna ewakuacja i spotkanie ze strażakiem

• Dnia 23.09.2021 r. w naszym przedszkolu miała miejsce próbna ewakuacja przeciwpożarowa. Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji, zapoznanie personelu i dzieci z praktycznym prowadzeniem ewakuacji osób przebywających w budynku. Na dzieci czekała jeszcze miła niespodzianka - samochód ratowniczy Straży Pożarnej, który wzbudził ogromny zachwyt oraz rozmowa ze strażakami na temat właściwych i bezpiecznych zachowań. Dodatkowo dzieci mogły z bliska oglądnąć wóz strażacki i sprzęt pożarniczy

• Przedszkole nr 7, Tarnobrzeg, ul. Zwierzyniecka 4
      • p7@oswiata.tarnobrzeg.pl