• Międzynarodowy Dzień Ratownika Medycznego

• 13 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ratownictwa Medycznego. W tym dniu mieliśmy okazję gościć Ratowników Medycznych. Przedszkolaki wysłuchały informacji na temat udzielania pierwszej pomocy. Ponadto, dzieci uczyły się, w jaki sposób można komuś pomóc, zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. "Promyczki" i "Jagódki" utrwaliły numery alarmowe oraz dowiedziały się w jaki sposób rozmawiać z dyspozytorką przez telefon. Nasze przedszkolaki nabyły wiele umiejętności, które przyszłości być może zostaną wykorzystane do uratowania komuś życia.

• Dzień Znaczka Pocztowego

• 18 października obchodzimy Dzień Znaczka Pocztowego. Z tej okazji grupa Tropiciele - Przedszkole nr 7 wybrała się na wycieczkę do pobliskiego Urzędu Pocztowego. Celem wycieczki było zapoznanie z instytucją poczty, pracą listonosza i osób tam pracujących. Zapraszamy do fotorelacji.

• Zbiórka dla schroniska

• Drodzy Rodzice!

Od poniedziałku rozpoczynamy zbiórkę karmy oraz innych potrzebnych rzeczy dla zwierząt przebywających w schronisku "U Machiwiaków" prowadzonym przez Tarnobrzeskie Stowarzyszenie "Chrońmy Zwierzęta". Zachęcamy Państwa do wsparcia naszej akcji charytatywnej.

Do połowy listopada, w holu naszego przedszkola będzie można zostawiać karmę suchą i mokrą dla psów i kotów. Dodatkowo zbieramy smycze, obroże, zabawki, żwirek dla kotów a także legowiska, koce, podkłady.

Liczymy na Państwa dobre serca!

• Konkurs Plastyczny "Kreatywny Przedszkolak"

• W Przedszkolu nr 15 w Tarnobrzegu odbył się XI Miejski Konkurs Plastyczny "Kreatywny Przedszkolak" nt: "Moje Przedszkole".

I miejsce zdobyła LILIANA z grupy Promyczki.

Serdecznie GRATULUJEMY talentu oraz kreatywności.

• Dzień Jabłka!

• Jabłuszka - wszyscy je uwielbiają w szarlotce, w soczku, do chrupnia tak wyglądał! Dzień Jabłka w naszym Przedszkolu.