• Dzień Kobiet w naszym przedszkolu.

• Dzień Kobiet w naszym przedszkolu to święto zarówno tych małych jak i tych dużych kobiet, a jak widać na zdjęciach nasi mali mężczyźni spisali się na medal. Dziękujemy i jeszcze raz zyczymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

• Wszystkiego najlepszego!

• "Raz do roku jest taki dzień,

który przemija jak piękny sen.

Wszystkie kobiety, siostry i matki,

dostają wtedy pachnące kwiatki."

Wszystkim kobietom tym małym i tym dużym życzymy wszystkiego najlepszego! :)

• Dziękujemy !!!

• Dziękujemy naszym wspaniałym Rodzicom i Dzieciom za Wasze wielkie serce, wrażliwość na ludzką krzywdę i zaangażowanie w zbiórkę dla uchodźców z Ukrainy oraz mieszkańców Czernihowa W tak krótkim czasie zebraliśmy tak wiele Dziś wszystko popakowane i posegregowane zawieźliśmy do punktu obioru mieszczącego się w hali MOSiR. Na tym jednak nie kończymy, w dalszym ciągu nasze przedszkole prowadzi zbiórkę dla uchodźców. Ofiarowana pomoc jest dowodem naszej wspolnej solidarności

Dziękujemy !!!

• WAŻNA informacja dla rodziców zapisujacych swoje dzieci do Przedszkola nr 7

• W naszej placówce, na rok szkolny 2022/2023 tworzymy DWIE grupy 3- latków: grupę ogólną liczącą 25 dzieci (wolnych miejsc 23) oraz grupę integracyjną dla 20 dzieci (w tym 15 miejsc dla dzieci zdrowych i 5 miejsc dla dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego).

Bardzo prosimy rodziców przyszłych 3- latków o wybieranie również grupy integracyjnej. Liczba miejsc w obu grupach ograniczona.

• Informujemy, że dzisiaj, 1 marca od godziny 8.00 rozpoczyna się rejestracja KANDYDATÓW przystępujących do naboru na rok szkolny 2022/2023, drogą elektroniczną, na stronie:

WAŻNE Rodzice dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wnioski wypełniają wyłącznie w wersji papierowej i składają OSOBIŚCIE w placówce. Wnioski znajdują się w zakładce " pliki do pobrania ".

Pozostali kandydaci, po wypełnieniu wniosku drogą elektroniczną, muszą również wydrukować i wersję papierową wraz z załącznikami dostarczyć do przedszkola.

• Akcja charytatywna "Pomoc dla Ukrainy"

• Akcja charytatywna  „Pomoc dla Ukrainy”

Uwaga! Drodzy Rodzice z racji zaistniałej sytuacji w naszym przedszkolu zachęcamy do udziału
            w zbiórce  pod hasłem „Pomoc dla Ukrainy” .

Na bieżąco będziemy Państwa informować o potrzebnych rzeczach dla matek i dzieci z Ukrainy.

Na chwilę obecną  prosimy o przynoszenie NOWYCH rzeczy:

- pościeli, poduszek, śpiworów, koców,

- środków higieny osobistej: tampony, podpaski, wkładki, pampersy, kremy dla dzieci, kremy
             na odparzenia – Sudocrem, chusteczki mokre, chusteczki do nosa, żele, szampony, mydła,

- leków:  przeciwbólowych, przeciwgorączkowych.

Dziękujemy za Państwa pomoc i dobre serce.

• Informujemy, że rejestracja KANDYDATÓW przystępujących do naboru rozpocznie się 1 marca 2022 r. drogą elektroniczną, na stronie:

Pozostali kandydaci, po wypełnieniu wniosku drogą elektroniczną, muszą również wydrukować i wersję papierową dostarczyć do przedszkola.

• Dzień Kota w grupie Smerfów

• 16 lutego obchodziliśmy nietypowe święto - „Dzień kota”. W tym dniu nasze przedszkolaki oglądały ilustracje przedstawiające różne koty, zapoznawały się z kocimi obyczajami oraz sposobami pielęgnacji kotów, a na koniec wykonały pracę plastyczną.

• Zabawa badawcza w grupie Smerfów

• Za oknem śniegu brak, ale nic straconego nasze Smerfy ostatnio same zrobiły sztuczny śnieg przy użyciu pianki do golenia i sody oczyszcznej  :) ale była zabawa :)

• UWAGA Drodzy Rodzice, kochane Dzieci

• Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej na rzecz zwierząt przebywających w schronisku "U Machowiakow ", prowadzonym przez Tarnobrzeskie Stowarzyszenie "Chrońmy Zwierzęta ". Zbieramy karmę suchą i mokrą dla psów i kotów, Z WYJĄTKIEM marki Puffi oraz Belosan, po których zwierzęta chorują.Potrzebne są również: koce, ręczniki, legowiska, podkłady, smycze, obroże, żwirek oraz smaczki.Jednocześnie, zgodnie z hasłem " Nie kupuj- adoptuj", zachęcamy do adopcji zwierząt, które czekają na swój dom w tarnobrzeskim schronisku