• Serdecznie dziękujemy!

• Składamy serdeczne podziękowania firmie Eco Tarnobrzeg sp. Z o.o. oraz aktorom Teatru Ekostudio za zorganizowanie przepięknego przedstawienia teatralnego pt. "Zaplastikowani".

• Bal Karnawałowy

• Były tańce, zabawy i mnóstwo radości. Tak wyglądał cudowny bal karnawałowy w naszym przedszkolu. Spider-Man, Batman, wróżka, księżniczka, kowboj, motylek i wiele, wiele innych wspaniałych postaci pojawiło się na wspólnej zabawie.

• Wczorajszy pokaz w naszym przedszkolu

• Cóż to był za pokaz dzieci były zachwycone. Oglądaliśmy klauna, który czarował, żonglował, jeździł na rowerze. Była też artystka, która kręciła hula hop, ale nie jednym, a kilkoma.

• Nasz udział w #SZCZODRAKCHALLENGE

• Cross Box - Health & fitness dziękujemy bardzo za nominację #SZCZODRAKCHALLENGE wyzwanie oczywiście przyjęte , zadanie wykonane

Wspieramy całym sercem akcję na rzecz Piotra i Karola Rzepeckich

i do tego szczytnego celu nominujemy :

1. Przedszkole nr 9 w Tarnobrzegu

2. Przedszkole nr 2 w Tarnobrzegu

3. Przedszkole nr 17 w Tarnobrzegu

1. Każda osoba włączająca się do akcji nominuje 3 lub więcej osób lub organizacji. Na wykonanie zadania jest 48 godzin. Zadania można wykonać do 31 stycznia br.

2. Zadaniem osoby nominowanej jest:

- upieczenie szczodraków wg przepisu podanego przez Stowarzyszenie „Dolina Smaku” i zgodnie z tradycją podzielenie się nimi z rodziną/przyjaciółmi.

- zrobienie zdjęcia z „bułeczkami szczęścia” i udostępnienie go na swoim profilu facebookowym lub instagramowym.

- wpłacenie na konto Karola i Piotra Rzepeckich min. 10 zł

-----------

Odbiorca:

𝐅𝐮𝐧𝐝𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐜𝐢𝐨𝐦 "𝐙𝐝𝐚̨𝐳̇𝐲𝐜́ 𝐳 𝐏𝐨𝐦𝐨𝐜𝐚̨"

Alior Bank S.A., nr rachunku:

Tytułem:

5419 RZEPECKI PIOTR I KAROL darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

------------

3. Osoby wykonujące challenge do zdjęcia ze szczodrakiem dołączają cały ten tekst plus podają nominowane przez siebie osoby.

4. W komentarzu pod postem należy umieścić zdjęcie lub spisaną recepturę na szczodraki przygotowaną przez Dolinę Smaku lub podać swój autorski przepis. Materiały dostępne są na FB Doliny Smaku.

• Zbiórka dla Bartoszka

• Ostatnio Pani dyrektor przekazała Pani Joannie, babci Bartoszka Jędrasika puszkę z pieniędzmi, które zostały zebrane podczas licytacji szopek bożonarodzeniowych wykonanych i przekazanych nam przez tarnobrzeskie przedszkola. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie i hojność, tarnobrzeskim przedszkolom za włączenie się do naszej akcji charytatywnej. Nasza zbiórka to "kropla w morzu", potrzeba jest nadal bardzo duża a czas płynie nieubłaganie Gorąco zachęcamy do dalszej pomocy na rzecz małego Bartoszka.

Bartosz Jędrasik kontra SMA2

Bartoszek kontra SMA - licytacje