• Zbiórka puszek w naszym przedszkolu

• Z całego serca serdecznie dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za aktywny udział w zorganizowanej w naszym przedszkolu zbiórce puszek, z których zostaną wykonane świece dla żołnierzy w Ukrainie. Jak widać na załączonych zdjęciach udało nam się zebrać naprawdę bardzo dużo puszek! Dziękujemy!!!

• Powitanie wiosny!

• Tam daleko gdzie wysoka sosna

Maszeruje drogą mała wiosna

Ma spódniczkę mini sznurowane butki

I jeden warkoczyk krótki

Maszeruje wiosna

A ptaki wokoło

Lecą i świergocą

Głośno i wesoło...

WITAJ WIOSNO!!!!

• Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

• 21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny. W tym dniu obchodzimy też Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Ta data nie jest przypadkowa i nawiązuje do obecności u osób z Zespołem Downa dodatkowego, trzeciego chromosomu w 21. parze chromosomów.

Symbolem Zespołu Downa są kolorowe skarpetki będące synonimem niedopasowania społecznego i genotypowego z jakim borykają się osoby z zespołem Downa.

Nasza placówka włączyła się do akcji #skarpetkowewyzwanie.

Solidarni z Osobami z Zespołem Downa.

• Dzień Matematyki

• Święto Królowej Nauk - matematyki obchodziliśmy w naszym przedszkolu. Przedszkolaki przeliczały, dodawały, porównywały, segregowały, ważyły, rozpoznawały figury geometryczne.

• Przypominamy dzisiaj ostatni dzień rekrutacji

Informujemy, że 1 marca 2023 r. od godziny 8.00 rozpocznie się rejestracja KANDYDATÓW przystępujących do naboru na rok szkolny 2023/2024, wyłącznie drogą elektroniczną, na stronie:

WAŻNE Rodzice dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wnioski wypełniają w wersji papierowej i składają OSOBIŚCIE w placówce. Wnioski znajdują się w zakładce " pliki do pobrania ".

Wszyscy Kandydaci, po wypełnieniu wniosku drogą elektroniczną, muszą również go wydrukować, podpisać i wraz z ZAŁĄCZNIKAMI dostarczyć do przedszkola. ZAŁĄCZNIKI znajdują się w zakladce PLIKI DO POBRANIA.

Dodatkowo, wszelkie informacje można uzyskać pod nr telefonu 15 822 65 76

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !! {nomore]

• Zachęcamy do wsparcia naszej kolejnej akcji charytatywnej

• Uwaga DRODZY RODZICE!

Serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej kolejnej akcji charytatywnej, tym razem na rzecz Domu Dziecka w Tarnobrzegu.

Do końca marca będziemy zbierać CHEMIĘ GOSPODARCZĄ:

- papier toaletowy,

- ręczniki i chusteczki higieniczne,

- Płyny i proszki do prania,

- płyny do płukania,

- płyny typu Ajax oraz Domestos,

- odżywki do włosów,

- szampony,

- chemia do zmywarki

oraz ŻYWNOŚĆ:

- płatki do mleka,

- keczupy, sosy w słoikach,

- mąka,

- olej,

- warzywa w puszkach,

- dżemy, sosy,

- mleko w kartonie,

- słodycze.

Podzielmy się tym co mamy.

Liczymy na Państwa pomoc.