• Nasze przedszkole odwiedziła Pani Katarzyna

• Nasze przedszkole odwiedziła Pani Katarzyna, adwokat z Krajowej Rady Radców Prawnych, by opowiedzieć dzieciom, nie tylko o swojej pracy, ale również o prawach i obowiązkach wszystkich dzieci.

Dziękujemy bardzo Pani Kasi za niezwykle ciekawe i ważne zajęcia,

• Smerfy dla Niepodległej

• Nasze Smerfy również wzięły udział w akcji Szkoła do Hymnu Natomiast podczas zajęć dzieci poznawały znaczenie słów; patriota, czym jest patriotyzm, wolność, niepodległość. Obejrzały prezentacje multimedialną o symbolach Polski. Poznały godło (historię jego powstania), flagę. A zajęcia zakończyły się wspólnym odśpiewaniem Hymnu o godzinie 11.11.

#Szkoła do Hymnu

• Skrzaty i Promyczki na wycieczce do fabryki krówek w Opatowie

• Wycieczka do fabryki krówek w Opatowie sprawiła Skrzatom i Promyczkom wiele radości. Dzieci wzięły udział w warsztatach, gdzie zobaczyły jak powstają kultowe cukierki, poznaly sposób krojenia masy krówkowej i samodzielne zawijały krówki w papierki. Było baaaardzo słodko 😋 Zapraszamy na fotorelację 😊

• Wizyta Skrzatów w Bibliotece

• Skrzaty ostatnio wybrały się do biblioteki / filia na Serbinowie /. Okazja była wielka, ponieważ  niedawno obchodzony był Światowy Dzień Zwierząt. Pani Alicja przeczytała nam książeczkę pt." Tupcio Chrupcio". Następnie dzieci pięknie odpowiadały na pytania dotyczące tekstu, a co najważniejsze zrozumiały morał płynący z opowiadania, że zawsze trzeba mówić prawdę. Ponadto przedszkolaki poznały wiele ciekawostek dotyczących zwierząt

• Spotkanie z ratownikami

• Ostatnio nasze przedszkole odwiedzili ratownicy medyczni. Celem spotkania było przekazanie i utrwalenie przez dzieci zasad udzielania pierwszej pomocy a także prawidłowego zachowania się w sytuacjach zagrożenia zdrowia czy życia. Ratownicy opowiedzieli dzieciom na czym polega ich praca i jaka jest ona ważna dla nas wszystkich. Największą atrakcją były ćwiczenia praktyczne oraz możliwość obejrzenia w środku karetki. Dziękujemy bardzo naszym gościom za niezwykle ciekawe i ważne zajęcia.

• W imieniu Rady Rodziców oraz pracowników Przedszkola nr 7

• UWAGA

W imieniu Rady Rodziców oraz pracowników Przedszkola nr 7 prosimy o pomoc w zbiórce funduszy na zakup upominków mikołajkowych dla Karola, podopiecznego DPS Tarnobrzeg Mokrzyszów.

Pieniądze prosimy przekazywać bezpośrednio do rodziców z trójek grupowych lub do nauczycieli w poszczególnych grupach. Rada Rodziców Przedszkola nr 7 zakupi potrzebne rzeczy.

Razem możemy więcej, spełnijmy marzenia Karolka.

• Przedszkole nr 7, Tarnobrzeg, ul. Zwierzyniecka 4
      • p7@oswiata.tarnobrzeg.pl