• "Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty..." Pokaz Wiosennej Mody w naszym przedszkolu

• "Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty..."

Pokaz Wiosennej Mody już za nami dzięki niemu w naszym przedszkolu już na dobre zapanował wiosenny klimat bardzo się cieszymy, że nasze Przedszkolaki tak licznie wzięły udział w zorganizowanym przez nas pokazie.

Dziękujemy również Rodzicom za zaangażowanie, doceniamy pomysłowość, bo nie da się ukryć, wszystkie stroje były wyjątkowe.

Podczas pokazu nasze jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wśród dzieci z grupy 3 i 4 latków oraz 5 i 6 latków musiało wytypować króla i królową wiosennego pokazu mody.

Dlatego z ogromną przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że w kategorii:

- 3 i 4 latków królem został: Aleksander S. z grupy Smerfów natomiast królową została Kornelka S. z grupy Tropiciele.

- 5 i 6 latków królem został: Krzysztof P. z grupy Skrzatów, natomiast królową - Antonina M. z grupy Jagódek.

Gratulujemy!!!

• Wielkanocny czas budzi radość w nas.

• Najserdeczniejsze życzenia

na zbliżające się święta Wielkiejnocy.

Dużo zdrowia, radości,

pogody ducha, smacznej święconki

i mokrego poniedziałku!

Wesołego Alleluja!

życzą:  Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy Przedszkola nr 7 w Tarnobrzegu.

• Uwaga ogłoszenie wyników konkursu!

• Uwaga ogłoszenie!

Ostatnio w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. "NAJPIĘKNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY". Konkurs miał na celu popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych, rozbudzanie inwencji twórczej u dzieci i stworzenie im okazji do zaprezentowania własnych pomysłów, technik oraz form zdobienia. Napłynęło do nas aż 44 prace, a każda z nich była wyjątkowa i oryginalna. Bardzo nas cieszy to, że nasze Przedszkolaki wraz z Rodzicami tak licznie zaangażowały się i wykonały piękne stroik.

Dlatego też z wielką radością chcemy poinformować Państwa o wynikach konkursu:

- w kategorii wiekowej 3-4 latki

I miejsce – Zofia P. z grupy Smerfów,

II miejsce – Hanna T. z grupy Tropicieli,

III miejsce – Krystian P. z grupy Tropicieli.

W kategorii 5-6 latków

I miejsce – Szymon K. z grupy Skrzatów,

II miejsce – Julia P. z grupy Promyczki,

III miejsce – Bartłomiej P. i Hanna S. z grupy Skrzatów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach, natomiast wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się już po świętach.

• Dzień Czekolady to chyba jeden z najbardziej lubianych dni przez nasze przedszkolaki :) dzisiaj wyjątkowo sobie pozwoliliśmy na to, aby nasze kubki smakowe ucztowały :) i co najlepsze naszym Smerfom najbardziej smakowała gorzka czekolada z pomarańczą :)  sprawdzaliśmy też co się stanie, gdy ogrzejemy w dłoniach naszą czekoladę i zgodnie dzieci stwierdziły, że się ona rozpuszcza :)

• Dzień fioletowo-brązowy w naszym przedszkolu.

• A ostatni dzień kolorowego tygodnia był w kolorach brązowo-fioletowych. Nasze przedszkolaki miały okazję spróbować w zeszłym tygoniu różnych potraw, w różnych kolorach i jak widąć było nie tylko smacznie, zdrowo ale i wesoło :)

• Dzień żółty w naszym przedszkolu

• Kolejny kolorowy dzień za nami, tym razem dzień żólty minął nawet nie wiadomo kiedy. W tym dniu dla naszych przedszkolaków panie kucharki przygotowały wiele pysznych dań! :)

• Dzień Marchewki - Dzień pomarańczowo-zielony.

• W zeszłym tygodniu świetowaliśmy kolorowy tydzień, każdego dnia dzieci ubierały się w wyznaczone wcześniej kolory. Pierwszy dzień był to dzień pomarańczowo-zielony a w naszym przypadku również Dzień Marchewki.

• Rozstrzygnięcie konkursu przełożone

• Drodzy Rodzice, zgodnie z regulaminem naszego konkursu na "NAJPIĘKNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY", dzisiaj miały zostać wręczone nagrody dla zwycięzców.

W związku z niską frekwencją dzieci rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w przyszłym tygodniu.

• Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców do wzięcia

• Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w organizowanym przez nasze przedszkole Kiermaszu Wielkanocnym, który rozpocznie się już jutro (5 kwietnia). Dochód uzyskany z kiermaszu wzbogaci bazę Naszej placówki. Za wsparcie i aktywny udział SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

• 2 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

• 2 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Dzisiejsze przedpołudnie obfitowało w szereg działań mających na celu okazanie solidarności z otoczeniem osób cierpiących na autyzm. Każdy z nas na znak solidarności z osobami autystycznymi założył element stroju w niebieskim kolorze. Dzieci wzięły udział w ciekawych zajęciach, podczas których zgłębiły swoją wiedzę na temat spektrum autyzmu. Głównym celem podejmowanych dzisiaj przez nas działań było kształtowanie postaw szacunku, tolerancji i akceptacji osób z ASD. Zwieńczeniem naszego spotkania było wspólne zaśpiewanie piosenki pt. „ Wielka siła”